Obsah

Konference o TZB

25.-26. listopadu v Brně

Bezplatné semináře

INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM

1.10. Praha

2.10. Ústí nad Labem

3.10. Karlovy Vary

15.10. Hradec Králové

16.10. Liberec

5.11. Třinec

6.11. Přerov

7.11. Brno

Chci se zúčastnit

Semináře jsou realizovány vždy v čase od 9:00-14:00

Mezinárodní výstava

ARCHÍV ZPRAVODAJŮ

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Servis oken

Před námi je sice teprve podzim, ale dobře víme, že z podzimu do zimy to není daleko. Pro bytové domy se jedná o období ve znamení revize a údržby bytového domu, aby dům odolal meteorologické zátěži a uchránil své obyvatele před deštěm, mrazem, větrem i sněhem. 

Abychom přispěli k minimalizaci nebezpečí vzniku problémů souvisejících s okny v budovách, ve spolupráci se servisní společností Repros Plus, jsme připravili zvýhodněnou nabídku v podobě - 20 % (ze základního ceníku pro objednávky přijaté do 30. 11. 2019*) na služby týkající se seřízení oken.

A co společnost Repros plus tedy nabízí?

1. JEDNORÁZOVÝ SERVIS

Rozsah servisu oken se může lišit typem okna, velikostí či jeho stářím a technickým stavem. Kromě očištění rámu, promazání kování, základního seřízení křídla, kdy získáte křídlo okna nastavené horizontálně i vertikálně s funkčním ovládáním, je potřeba sledovat i uživatelskou manipulaci s oknem. V případě zdeformovaného rámu vlivem nárazu těsnění je vhodné nově nastavit přítlak. Tím získáte správný rovnoměrný přítlak křídla okna k rámu okna po celém jeho obvodu. A zabráníte tak prostupu chladu z venkovního prostředí a omezíte riziko vzniku plísní. Těsnění bývá užíváním a vlivem počasí často poškozeno, takže ani nastavení přítlaku křídla okna nemusí vždy zajistit správnou funkci okna. Proto provádíme i impregnaci těsnění, které zabrání korozi materiálu, čimž můžete ušetřit za jeho předčasnou výměnu.

Takto seřízené a nastavené okno může dlouhodobě sloužit k vaší spokojenosti. To za předpokladu, že se o něj bude pravidelně starat. Co to obnáší? Nejméně 1x ročně promazat kování k tomu určeným mazivem, udržovat rám okna a křídla včetně těsnění v čistotě pomocí pH neutrálního čisticího prostředku a kontrolovat správnou funkci okna (jestli jde lehce otevírat a zavírat, jestli křídlo někde nedrhne, atd.).

Pokud si na pravidelnou péči sami netroufáte, pak můžete využít komplexní správy oken společnotí Repros plus:

2. KOMPLEXNÍ DLOUHODOBÝ SERVIS

Jak komplexní dlouhodobý servis funguje? Velmi jednoduše, společnost Repros Plus převezme vaše okna do své trvalé péče. Okna v první fázi seřídíme v klasickém rozsahu vč. očištění rámu, promazání kování, základní seřízení křídla, nastavení přítlaku a impregnace těsnění. V případě potřeby vyměníme nefunkční těsnění či vadné části okna (kování, panty, kliky atp.). Okna tedy budou opět ve stavu provozuschopném. Následně se domluvíme na pravidelném preventivním servise v dohodnutých intervalech (většinou 1x ročně). Na takto servisovaná okna je poskytnuta plná záruka na provedenou práci po celou dobu trvání servisní smlouvy!

Instalace či servis původních žaluzií je u nás také samozřejmostí.

V případě zájmu nás kontaktujte.

e-mail: hrdlicka.repros@gmail.com

telefon: 730 518 804

 


* Ceník na vyžádání zašleme, stejně tak individuální cenovou nabídku šitou na míru konkrétnímu bytovému domu.